
Wydarzenie cykliczne: Joga księżycowa z koncertem mis i gongu 

Serdecznie zapraszamy do Motylarni na wyjątkowe spotkania, które odbywają się raz w miesiącu – w okolicach nowiu lub pełni księżyca.
To niezwykłe wydarzenie łączy w sobie praktykę jogi z prowadzeniem Dzidki oraz koncert mis tybetańskich i gongu, w wykonaniu Grzegorza tworząc przestrzeń do głębokiego wyciszenia i regeneracji.
Joga Ashtanga z elementami VINYASA JOGI to dynamiczna praktyka, w której ruch harmonijnie splata się z oddechem. Pomaga wzmocnić ciało, zwiększyć elastyczność i odnaleźć wewnętrzną równowagę.
Joga księżycowa w energii nowiu lub pełni pozwala zwolnić tempo, zajrzeć w głąb siebie i zsynchronizować praktykę z naturalnym rytmem księżyca.
Koncert mis i gongu otuli Cię wibracją dźwięków, które przenikają ciało i umysł, wspierając relaksację, oczyszczenie i regenerację na wielu poziomach.
Zajęcia są otwarte dla każdego – niezależnie od poziomu doświadczenia. Dzidka z uważnością poprowadzi Cię przez praktykę, dostosowując ją do Twoich potrzeb.
Dołącz do nas i poczuj moc Jogi oraz kojącą energię dźwięku.

Regularne zajęcia jogi jogi z Dzidką odbywają się we wtorki i czwartki o 18:00.
Raz w miesiącu – wyjątkowe spotkanie jogi księżycowej z koncertem mis i gongu.
Zapisy: system e-Fitness, telefonicznie 732 622 633 lub mailowo: recepcja@motylarnia.eu